Web Links (6.x-1.6) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: weight
af: gewig

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: yes
af: ja

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: published
af: gepubliseerd

en: Spam link deterrent
af: Gemorsinhoud skakel verhinderaar

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: sticky
af: taai

en: promoted
af: bevorderd

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
af: Indien geaktiveer, sal Drupal 'n 'rel="nofollow"' item byvoeg aan elke skakels, as 'n addisionele maatstaf om die effektiwiteit van gemorsinhoud-skakels te verminder. Nota: dit sal ook veroorsaak dat geldige skakels ook nie deur soekenjins gevolg sal word nie, en is daarom heel moontlik die mees effektiefste vir anonieme gebruikers.

en: In listings, the heavier terms (with a larger weight) will sink and the lighter terms will be positioned nearer the top.
af: In lyste sal die swaarde items (met 'n groter gewig) afsak terwyl die ligter items naby die bokant vertoon sal word.
