Web Links (6.x-1.6) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Spam link deterrent
dz: སི་པམ་འབྲེལ་ལམ་བཀག་ཐབས།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
dz: ལྕོགས་ཅན་ཨིན་པ་ཅིན་ ཌུ་པཱལ་འདི་གིས་སི་པམ་འབྲེལ་ལམ་ཚུ་གི་ནུས་ཤུགས་མར་ཕབ་འབད་ནི་ལུ་ཚད་འཇལ་བཟུམ་སྦེ་ འབྲེལ་ལམ་ཚུ་ཆ་མཉམ་ལུ་rel="nofollow"ཁ་སྐོང་འབད་འོང་། དྲན་འཛིན་འབད་:འདི་གིས་ཡང་འཚོལ་ཞིབ་མ་འཕྲུལ་ཚུ་གིས་རྗེས་སུ་འབྲང་ནི་ལས་ནུས་ཅན་འབྲེལ་ལམ་ཚུ་སྔོན་བཀག་འབད་འོང་ དེ་འབདཝ་ལས་འ་ནི་འདི་མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ་ཚུའི་དོན་ལས་ལྕོགས་ཅན་བཟོཝ་ད་ན་མེད་ས་མེད་ནུས་ཅན་ཨིན།
