Web Links (6.x-1.6) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
