Web Links (6.x-1.6) - en to nl translation catalogue (76 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: weight
nl: gewicht

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: yes
nl: ja

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: no
nl: nee

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Url
nl: URL

en: Never
nl: Nooit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: List type
nl: Lijsttype

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: seconds
nl: seconden

en: minutes
nl: minuten

en: published
nl: gepubliceerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Link Name
nl: Linknaam

en: Spam link deterrent
nl: Spamlink-afschrikmiddel

en: Visit
nl: Bezoek

en: Convert
nl: Converteren

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: promoted
nl: aangeraden

en: Group settings
nl: Groep-instellingen

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Create block
nl: Blok aanmaken

en: weeks
nl: weken

en: Add a new link
nl: Een nieuwe link toevoegen

en: Set a variety of options for web link display and categorization.
nl: Verschillende opties voor een weblink-overzicht en -categorisering instellen.

en: Open links in a new window
nl: Links openen in een nieuw venster

en: Page information
nl: Pagina-informatie

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
nl: Indien ingeschakeld zal Drupal rel="nofollow" toevoegen aan alle links om zo de effectiviteit van spam-links te verminderen. Bedenk daarbij dat ook geldige links die door zoekmachines worden gevolgd hierdoor worden beïnvloed. Deze functie is waarschijnlijk het meest effectief wanneer ze bij anonieme bezoekers wordt toegepast.

en: In listings, the heavier terms (with a larger weight) will sink and the lighter terms will be positioned nearer the top.
nl: In lijsten, worden de hogere waardes onderaan en de lagere waardes hoger geplaatst.

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Teaser length
nl: Teaser-lengte

en: View settings
nl: Overzicht-instellingen

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: Last click
nl: Laatste klik

en: Add a group
nl: Een groep toevoegen

en: No groups available.
nl: Geen groepen beschikbaar.

en: 404 - Not Found
nl: 404 - Niet gevonden

en: Unclassified
nl: Zonder classificatie

en: These links have not been assigned a group.
nl: Deze links zijn nog niet toegewezen aan een groep.

en: Link settings
nl: Linkinstellingen

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: Link description display
nl: Linkbeschrijving tonen

en: Link displays as
nl: Link tonen als

en: These links are not published and need to be reviewed.
nl: Deze links zijn nog niet gepubliceerd en moeten worden beoordeeld.

en: Group !op
nl: Groep !op

en: The name of this group.
nl: De naam van deze groep.

en: Parent groups.
nl: Bovenliggende groepen.

en: Groups are displayed in ascending order by weight.
nl: Groepen worden in oplopende volgorde van waarde getoond.

en: more&#8230;
nl: meer...

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: View comments
nl: Reacties bekijken

en: Link group title to group
nl: Groepstitel naar groep linken

en: Last status
nl: Laatste status

en: Checker settings
nl: Instellingen van controleur
