Web Links (6.x-1.6) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: weight
te: భారం

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: yes
te: అవును

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: No
te: కాదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: no
te: కాదు

en: days
te: రోజులు

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: General
te: సాధారణ

en: List type
te: జాబితా రకం

en: Anonymous
te: అనామకం

en: published
te: ప్రచురితం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: not published
te: అప్రచురితం
