Web Links (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: yes
az: bəli

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: no
az: yox

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: node
az: material

en: General
az: Əsas

en: List type
az: Siyahı növü

en: Anonymous
az: Anonim

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Convert
az: Çevirmək

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Teaser length
az: Teaser uzunluğu

en: View settings
az: Parametrlərə baxın

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: View comments
az: Şərhlərə baxın
