Web Links (6.x-1.6) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Image size
et: Pildi suurus

en: weight
et: kaal

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: yes
et: jah

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: url
et: veebiaadress

en: Rows per page
et: Ridu lehel

en: no
et: ei

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Published
et: Avaldatud

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: List type
et: Loendi liik

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: minutes
et: minutit

en: published
et: avaldatud

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Spam link deterrent
et: Spämmiviidete tõrjevahend

en: Convert
et: Teisenda

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: not published
et: avaldamata

en: sticky
et: kleepuv

en: promoted
et: esilehel

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: weeks
et: nädalat

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
et: Kui on sisse lülitatud, siis lisab Drupal spämmiviidete tõhususe vähendamiseks kõikidele veebiviidetele rel="nofollow". NB: See seadistus keelab otsingumootoritel ka õigete viidete järgimise; seetõttu on mõistlik kasutada seadistust üksnes sisselogimata kasutajate puhul.

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Last click
et: Viimane klikk

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Numbered list
et: Numberloend

en: View comments
et: Kommentaaride vaatamine
