Web Links (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: yes
cs: ano

en: more
cs: více

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: no
cs: ne

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Never
cs: Nikdy

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Sort order
cs: Pořadí

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Group name
cs: Název skupiny

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Random
cs: Náhodný

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: seconds
cs: sekund

en: minutes
cs: minuty

en: published
cs: zveřejněno

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Long
cs: Dlouhý

en: Short
cs: Krátký

en: Spam link deterrent
cs: Zabránit spamovým odkazům

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Unpublished
cs: Skryto

en: not published
cs: skryto

en: sticky
cs: přilepit

en: promoted
cs: na titulní

en: weeks
cs: týdny

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
cs: Pokud je pole zaškrtnuto, Drupal přidá ke všem odkazům rel="nofollow", které snižuje účinnost spamových odkazů. Poznámka: vyhledávače potom neprocházejí ani přes platné odkazy, takže je nejlepší tuto možnost zapnout jen pro filtr pro anonymní uživatele.

en: Update every
cs: Aktualizovat každých

en: Last click
cs: Poslední kliknutí

en: moderated
cs: moderováno

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Show description
cs: Zobrazit popis
