Web Links (6.x-2.1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
