Web Links (6.x-2.1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: weight
si: බර

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: yes
si: ඔව්

en: more
si: තවත්

en: edit
si: සංස්‌කරණය
