Web Links (6.x-2.2) - en to fil translation catalogue (26 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Image size
fil: Laki ng larawan

en: weight
fil: bigat

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: more
fil: marami pa

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: published
fil: nailathala

en: Long
fil: Mahaba

en: Short
fil: Maigsi

en: not published
fil: hindi nailathala

en: sticky
fil: malagkit
