Web Links (6.x-2.2) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: weight
kn: ತೂಕ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Unknown
kn: ಅಜ್ಞಾತ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Warn
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: sticky
kn: ಅಂಟಿಸಲಾದ

en: weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Popular
kn: ಜನಪ್ರಿಯ

en: Unclassified
kn: ವರ್ಗೀಕರಿಸದ

en: No description
kn: ಯಾವುದೆ ವಿವರಣೆ ಇಲ್ಲ

en: Related
kn: ಸಂಬಂಧಿತ
