Web Links (6.x-2.2) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: weight
th: น้ำหนัก

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: node
th: โหนด

en: General
th: ทั่วไป

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Random
th: สุ่ม

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: sticky
th: ค้างไว้บนสุด

en: promoted
th: แสดงในหน้าแรก

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Numbered list
th: รายการลำดับเลข

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
