Web Links (6.x-2.3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm
