Web Links (6.x-2.3) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Image size
eo: Bildogrando

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Groups
eo: Grupoj

en: more
eo: pli

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Url
eo: URL

en: Never
eo: Neniam

en: Published
eo: Publikigita

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: node
eo: nodo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: published
eo: publikigita

en: Long
eo: Longa

en: Short
eo: Mallonga

en: Spam link deterrent
eo: Fortimigilo kontraŭ spamaj ligiloj

en: not published
eo: ne publikigita

en: sticky
eo: listita supre

en: promoted
eo: pligravigita

en: Add a new link
eo: Aldonu novajn ligilojn

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
eo: Se ŝaltita, Drupalo aldonos rel="nofollow" al ĉiuj ligiloj, kiel mezuro por redukti la efikecon de spamaj ligiloj. Rimarko: tio ankaŭ evitas ke serĉiloj povu sekvi validajn ligilojn, tiel ĝi plej efikas kiam ŝaltita por anonimaj uzantoj.
