Web Links (6.x-2.3) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: weight
ka: წონა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: more
ka: მეტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: All
ka: ყველა

en: Site
ka: საიტი

en: Url
ka: ბმული

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: promoted
ka: წარმოჩენილი
