Web Links (6.x-2.3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ
