Web Links (6.x-2.4) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Image size
rw: Ingano y'ishusho

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
