Web Links (6.x-2.4) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Image size
sl: Velikost slike

en: weight
sl: teža

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: yes
sl: da

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: published
sl: objavljeno

en: Spam link deterrent
sl: Ping od %name (%link).

en: Web Links
sl: Povezave

en: not published
sl: ni objavljeno

en: sticky
sl: na vrhu

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani
