Web Links (6.x-2.5) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: more
gu: વધુ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Site
gu: સાઇટ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Long
gu: લાંબુ

en: Short
gu: ટૂંકુ

en: Numbered list
gu: ક્રમાંકિત સૂચી
