Web Links (6.x-2.5) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: more
hy: ավելի

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Node
hy: Նոդ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
