Web Links (6.x-2.5) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy

en: published
mg: azo vakiana

en: Long
mg: Lava

en: Short
mg: Fohy

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: sticky
mg: voapaingotra

en: promoted
mg: voasondrotra
