Web Links (6.x-2.5) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ
