Web Links (6.x-2.5) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: more
sq: tjetër

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Url
sq: Adresa Url

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: node
sq: nyjë

en: Anonymous
sq: Anonim

en: published
sq: publikuar

en: Spam link deterrent
sq: Vështirësues për Spam tek lidhjet

en: not published
sq: pa publikuar

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: promoted
sq: në faqe të parë

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
sq: Nëse aktivohet, Drupal do të shtojë rel="nofollow" tek të gjithë lidhjet, si një masë për të zvogëluar efikashmërinë e lidhjeve të spam. Shënim: kjo do të bllokojë gjithashtu edhe ndjekjen e lidhjeve të vlefshme nga ana e motorrëve të kërkimit, pra është me efikase se aktivohet për përdoruesit anonimë.
