Web Links (6.x-2.5) - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: more
tr: daha fazla

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Never
tr: Asla

en: Published
tr: Yayında

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: No posts available.
tr: Gönderi yok.

en: node
tr: düğüm

en: General
tr: Genel

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: List type
tr: Liste tipi

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Random
tr: Rastgele

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Last checked
tr: Son kontrol

en: Recent
tr: Son eklenenler

en: Edit group
tr: Grubu düzenle

en: seconds
tr: saniye

en: minutes
tr: dakika

en: published
tr: yayında

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Long
tr: Uzun

en: Short
tr: Kısa

en: Spam link deterrent
tr: Reklam/spam bağlantı engeli

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: not published
tr: yayında değil

en: sticky
tr: sabit

en: promoted
tr: ana sayfaya yükseltilmiş

en: Add a new link
tr: Yeni bir bağlantı ekle

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
tr: Eğer etkinleştirilirse, Drupal tüm bağlantılara, istenmeyen (spam) bağlantıların etkinliğini azaltmak için bir önlem olarak rel="nofollow" ekleyecektir. Not: Bu uygulama, ayrıca geçerli bağlantıların da arama motorları tarafından takip edilmesini önleyecektir, bu yüzden misafir kullanıcılar için etkinleştirilmesi daha uygun olur.

en: Teaser length
tr: Özet bilgi uzunluğu

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Link settings
tr: Bağlantı ayarları

en: Numbered list
tr: Numaralı liste

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Show description
tr: Açıklamayı göster
