Web Links (6.x-2.3) - en to pl translation catalogue (135 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: weight
pl: waga

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: more
pl: więcej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: url
pl: odnośnik

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Site
pl: Witryna

en: Url
pl: URL

en: Never
pl: Nigdy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: node
pl: zawartość

en: General
pl: Ogólne

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: List type
pl: Typ listy

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Random
pl: Losowo

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: seconds
pl: sekundy

en: minutes
pl: minuty

en: published
pl: opublikowany

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Long
pl: Długa

en: Short
pl: Krótka

en: Link Name
pl: Nazwa odnośnika

en: Spam link deterrent
pl: Zmniejszanie efektywności odnośników reklamowych

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Convert
pl: Konweruj

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: sticky
pl: przyklejony

en: promoted
pl: na głównej

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Group description
pl: Opis grupy

en: Create block
pl: Stwórz blok

en: weeks
pl: tygodnie

en: Add a new link
pl: Dodaj nowy odnośnik

en: Link Description
pl: Opis odnośnika

en: Open links in a new window
pl: Otwieraj odnośniki w nowych oknach

en: Page information
pl: Informacje o stronie

en: Generally recommended.
pl: Ogólnie polecane.

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
pl: Opcja umożliwia dodawanie do wszystkich odnośników wprowadzanych przez użytkowników atrybutu rel="nofollow", co powoduje zmniejszenie efektywności niepożądanych odnośników reklamowych. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że wyszukiwarki internetowe będą pomijać takie odnośniki. Z tego też powodu najlepiej jest stosować tę metodę tylko w stosunku do użytkowników anonimowych.

en: Maximum links to display
pl: Maksymalna ilość linków do wyświetlenia

en: Link title to node
pl: Powiąż tytuł z węzłem

en: Teaser length
pl: Długość skrótu

en: No image
pl: Brak obrazu

en: Last click
pl: Ostatnie kliknięcie

en: Add a group
pl: Dodaj grupę

en: Edit a group
pl: Edytuj grupę

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: The weight of the node.
pl: Waga węzła.

en: 201 - Created
pl: 201 - utworzono

en: 202 - Accepted
pl: 202 - zaakceptowano

en: 302 - Found
pl: 302 - znaleziono

en: 404 - Not Found
pl: 404 - nie znaleziono

en: 409 - Conflict
pl: 409 - konflikt

en: 503 - Service Unavailable
pl: 503 - usługa niedostępna

en: Maximum block title length
pl: Maksymalna długość tytułu bloku

en: Collapse all groups
pl: Zwiń wszystkie grupy

en: Empty container text
pl: Opróżnij tekst kontenera

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: No description
pl: Brak opisu

en: Full length
pl: Pełna długość

en: Show %name
pl: Wyświetl %name

en: Ignore error codes
pl: Ignoruj kody błędów

en: The name of this group.
pl: Nazwa tej grupy.

en: Group image
pl: Obraz grupy

en: more&#8230;
pl: więcej&#8230;

en: Numbered list
pl: Lista numerowana

en: Before the title
pl: Przed tytułem

en: After the title
pl: Po tytule

en: Use image in the link
pl: Użyj obrazka w odnośniku

en: Click count
pl: Liczba kliknięć

en: The total number of times the link has been clicked.
pl: Całkowita liczba kliknięć w odnośnik.

en: Last status
pl: Ostatni status

en: Page rankings
pl: Rankingi strony

en: Last Checked
pl: Ostatnio sprawdzane

en: Pralexa module installed.
pl: Moduł Pralexa został zainstalowany.

en: pralexa module uninstalled.
pl: moduł pralexa został odinstalowany.

en: Google and Alexa Rank
pl: Ranking Google i Alexa

en: Maximum users to display
pl: Maksymalna liczba użytkowników do wyświetlenia

en: The number of users to show in this block.
pl: Liczba użytkowników do wyświetlenia w tym bloku.

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Description for unpublished links
pl: Opis dla nieopublikowanych odnośników

en: Show the node title
pl: Wyświetl tytuł węzła

en: Link the title to the node
pl: Podlinkuj tytuł do węzła

en: Enable click-tracking
pl: Włącz śledzenie kliknięć

en: !name's links
pl: Odnośniki !name

en: Show title as
pl: Wyświetl tytuł jako

en: Show ranking information
pl: Wyświetl informację o rankingu

en: Bad Alexa response: @code
pl: Nieprawidłowa odpowiedź Alexa: @code

en: Bad Google response: @code (url: @url)
pl: Nieprawidłowa odpowiedź Google: @code(url: @url)

en: Related
pl: Powiązane

en: Unpublished Links
pl: Nieopublikowane odnośniki

en: Show click count
pl: Wyświetl liczbę kliknięć

en: Show last click date
pl: Wyświetl datę ostatniego kliknięcia

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Show image
pl: Wyświetl obraz

en: Don't show block
pl: Nie wyświetlaj bloku

en: Show error status
pl: Pokaż status błędu

en: Every URL that was checked
pl: Każdy sprawdzony adres URL

en: Only if the http status has changed
pl: Tylko w przypadku zmiany statusu http

en: Show URLs checked
pl: Wyświetl sprawdzone adresy URL

en: Links to another site.
pl: Odnośniki do innej strony.

en: Click counter
pl: Licznik kliknięć

en: Last click date/time
pl: Data/czas ostatniego kliknięcia

en: Date/time of the last click.
pl: Data/czas ostatniego kliknięcia.

en: Date/time of the last ranking check.
pl: Data/czas ostatniego sprawdzenia rankingu.

en: Google pagerank
pl: Pagerank Google

en: Google pagerank.
pl: Pagerank Google.

en: click tracking
pl: śledzenie kliknięć

en: Invalid status code
pl: Nieprawidłowy kod statusu
