Web Links (6.x-2.1) - en to sk translation catalogue (124 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: weight
sk: váha

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: yes
sk: áno

en: more
sk: viac

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: unknown
sk: neznáme

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: no
sk: nie

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: node
sk: obsah

en: General
sk: Všeobecné

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Random
sk: Náhodný

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: Default input format
sk: Predvolený vstupný formát

en: published
sk: zverejnené

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: Link Name
sk: Meno linky

en: Spam link deterrent
sk: Zabrániť spamovým odkazom

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Web Links
sk: Linky

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: sticky
sk: prilepiť

en: promoted
sk: na titulke

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: weeks
sk: týždne

en: Add a new link
sk: Pridať novú linku

en: Weblinks settings
sk: Nastavenia liniek

en: Create a new web link.
sk: Vytvoriť novú linku

en: Link Description
sk: Popis linky

en: Vocabulary to use for Weblinks
sk: Slovník použitý pre linky

en: Open links in a new window
sk: Otvoriť linky v novom okne

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
sk: Pokiaľ je povolené, Drupal pridá ku všetkým odkazom rel="nofollow", ktoré znižuje účinnosť spamových odkazov. Poznámka: vyhľadávače potom neprechádzajú ani cez platné odkazy, takže je najlepšie túto možnosť zapnúť iba pre filter pre anonymných používateľov.

en: A link with that URL already exists.
sk: Linka s touto adresou už existuje.

en: Maximum weblinks to display
sk: Maximálny počet zobrazených liniek

en: nothing
sk: nič

en: Update every
sk: Aktualizovať všetky

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: Last click
sk: Posledné kliknutia

en: Add a group
sk: Pridať skupinu

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: The weight of the node.
sk: Váha uzla.

en: The URL of the Web Link.
sk: URL linky.

en: The title of the Web Link.
sk: Názov linky

en: 201 - Created
sk: 201 - vytvorené

en: 204 - No Content
sk: 204 - žiadny obsah

en: 301 - Moved Permanently
sk: 301 - trvale presmerované

en: 302 - Found
sk: 302 - nájdené

en: 303 - See Other
sk: 303 - pozri ostatné

en: 305 - Use Proxy
sk: 305 - použi Proxy

en: 306 - (Unused)
sk: 306 - (nedefinované)

en: 307 - Temporary Redirect
sk: 307 - dočasné presmerovanie

en: 403 - Forbidden
sk: 403 - zakázané

en: 404 - Not Found
sk: 404 - nenájdené

en: 414 - Request-URI Too Long
sk: 414 - príliš dlhé

en: 415 - Unsupported Media Type
sk: 415 - nepodporovaný typ

en: !url updated to !new.
sk: !url aktualizovaná na !new.

en: Links page settings
sk: Nastavenia stránky liniek

en: Link settings
sk: Nastavenia linky

en: No description
sk: Bez popisu

en: Full length
sk: Celá dĺžka

en: Link displays as
sk: Linka zobrazená ako

en: Maximum link title length
sk: Maximálna dĺžka názvu linky

en: Default for URL
sk: Predvolené pre URL

en: Default for description
sk: Predvolené pre popis

en: This will be used as the default input format.
sk: Toto bude použité ako predvolený vstupný formát.

en: Default.
sk: Predvolené.

en: Show %name
sk: Zobraziť %name

en: Allow duplicate URLs
sk: Povolené duplikáty liniek

en: Cron interval
sk: Interval cronu

en: Ignore error codes
sk: Ignorovať chybové hlášky

en: "@url" does not look like a valid URL.
sk: "@url" nie je platnou URL linkou.

en: These links are not published and need to be reviewed.
sk: Tieto linky ešte neboli zverejnené a treba ich prehodnotiť.

en: There are no weblinks to display yet.
sk: Nenašli sa žiadne linky.

en: Group !op
sk: Skupina !op

en: The name of this group.
sk: Meno skupiny.

en: A description of the group, to be displayed on web links pages and forms.
sk: Popis skupiny, ktorý bude zobrazený na stránkach s linkami a vo formulároch.

en: Groups are displayed in ascending order by weight.
sk: Skupiny budú zobrazené vzostupne podľa váhy.

en: Group image
sk: Obrázok skupiny

en: The image file you wish to associate this group.
sk: Obrázok, ktorý cheš priradiť tejto skupine.

en: Simple list
sk: Jednoduchý výpis

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: Weblinks
sk: Linky

en: last check
sk: posledná kontrola

en: Allows users to include links with [link: <em>title</em>].
sk: Umožňuje používateľovi vložiť linku s [link: <EM>názov</EM>].

en: No link found for @title.
sk: Nenájdená linka pre @title.

en: Before the title
sk: Pred názvom

en: After the title
sk: Za názvom

en: Use image in the link
sk: Použť obrázok ako linku

en: Last status
sk: Posledný status

en: weblinks module installed.
sk: modul weblinks je nainštalovaný.

en: weblinks module uninstalled.
sk: modul weblinks je odinštalovaný.

en: Allows users to include links with [link: title].
sk: Umožňuje používateľom vkladať linky s [link: title].

en: Edit link
sk: Upraviť link
