Webmail Plus (6.x-1.16) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: yes
af: ja

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Tag
af: Etiket

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Active
af: Aktief

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Signature
af: Handtekening

en: active
af: aktief

en: Send
af: Stuur

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels

en: Apply
af: Pas toe

en: Reply
af: Beantwoord
