Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: yes
ast: Sí

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Signature
ast: Robla

en: active
ast: activu

en: Send
ast: Unviar

en: Attachments
ast: Axuntos

en: File attachments
ast: Ficheros axuntos

en: Key
ast: Llave
