Webmail Plus (6.x-1.16) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: yes
az: bəli

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Tag
az: Teq

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Active
az: Aktiv

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Signature
az: İmza

en: active
az: aktiv

en: Key
az: Açar

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Reply
az: Cavab verin
