Webmail Plus (6.x-1.16) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: yes
be: так

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Tag
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Move to
be: Перайсці да

en: Add
be: Дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Signature
be: Подпіс

en: active
be: актыўны

en: Send
be: Адаслаць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: File attachments
be: Дадаткі

en: Key
be: Ключ

en: Apply
be: Ужыць

en: Reply
be: Адказ

en: Matches
be: Супадае
