Webmail Plus (6.x-1.16) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: yes
bg: да

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Email
bg: Е-поща

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Signature
bg: Подпис

en: active
bg: активен

en: Id
bg: Номер

en: Send
bg: Изпрати

en: here
bg: Тук

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: minutes
bg: минути

en: Key
bg: Ключ

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси

en: weeks
bg: седмици

en: Reply
bg: Отговор

en: No messages available.
bg: Нама съобщения.
