Webmail Plus (6.x-1.16) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: yes
bo: ཡིན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: here
bo: འདིར།

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
