Webmail Plus (6.x-1.16) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
