Webmail Plus (6.x-1.16) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: yes
bs: da

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Tags
bs: Tagovi

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Signature
bs: Potpis

en: active
bs: aktivan

en: Send
bs: Pošalji

en: File attachments
bs: File attachment

en: Apply
bs: Primjeni

en: Reply
bs: Odgovori
