Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: yes
ca: sí

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: tag
ca: etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: No messages.
ca: Cap missatge.

en: Signature
ca: Signatura

en: active
ca: actiu

en: Send
ca: Enviar

en: here
ca: aquí

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: minutes
ca: minuts

en: Key
ca: Clau

en: Address Book
ca: Llibreta d'adreces

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Ok
ca: D'acord

en: Apply
ca: Aplica

en: weeks
ca: setmanes

en: Reply
ca: Respon

en: Presentation
ca: Presentació

en: No messages available.
ca: No hi ha missatges disponibles.
