Webmail Plus (6.x-1.16) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: yes
cs: ano

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Tag
cs: Štítek

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Email
cs: E-mail

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Active
cs: Aktivní

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: No messages.
cs: Žádné zprávy.

en: Signature
cs: Podpis

en: active
cs: aktivní

en: Send
cs: Poslat

en: here
cs: zde

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Folder
cs: Složka

en: Attachments
cs: Přílohy

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: minutes
cs: minuty

en: Key
cs: Klíč

en: Address Book
cs: Adresář

en: Authentication
cs: Ověření

en: Apply
cs: Použít

en: weeks
cs: týdny

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Matches
cs: Shody

en: Adding @count documents.
cs: Přidané dokumenty: @count.

en: No messages available.
cs: Žádné zprávy

en: No Solr instance available when checking requirements.
cs: Při kontrole požadavků nebyla k dispozici žádná instance Solr.
