Webmail Plus (6.x-1.16) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: yes
da: ja

en: Subject
da: Emne

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Action
da: Handling

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Move to
da: Flyt til

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Forward
da: Videresend

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: Active
da: Aktiv

en: Re:
da: Sv:

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Signature
da: Signatur

en: active
da: aktiv

en: here
da: her

en: Messaging
da: Beskeder

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Folder
da: Mappe

en: Attachments
da: Bilag

en: File attachments
da: Vedhæftede filer

en: minutes
da: minutter

en: Key
da: Nøgle

en: Address Book
da: Adressebog

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Apply
da: Udfør

en: weeks
da: uger

en: Reply
da: Svar

en: SMTP port
da: SMTP-port

en: Delete it
da: Slet det

en: Suspend
da: Luk

en: Adding @count documents.
da: Tilføjer @count dokumenter.

en: Internal
da: Internt

en: No Solr instance available when checking requirements.
da: Ingen Solr-instans tilgængelig under tjek af systemkrav.
