Webmail Plus (6.x-1.16) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: File attachments
dz: ཡིག་སྣོད་མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
