Webmail Plus (6.x-1.16) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: yes
el: ναι

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Forward
el: Επόμενο

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Active
el: Ενεργό

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Signature
el: Υπογραφή

en: active
el: ενεργός

en: OK
el: ΟΚ

en: Send
el: Αποστολή

en: here
el: εδώ

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: minutes
el: λεπτά

en: Key
el: Κλειδί

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Ok
el: Eντάξει

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Reply
el: Απάντηση

en: Matches
el: Ταιριάζουν

en: No messages available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα μηνύματα.
