Webmail Plus (6.x-1.16) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Active
eo: Aktiva

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Signature
eo: Subskribo

en: active
eo: aktiva

en: Send
eo: Sendu

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Reply
eo: Respondu
