Webmail Plus (6.x-1.16) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: yes
et: jah

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Tag
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Email
et: E-kiri

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Signature
et: Allkiri

en: active
et: aktiivne

en: OK
et: Olgu

en: Id
et: ID

en: Send
et: Saada

en: here
et: siin

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Attachments
et: Manused

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: minutes
et: minutit

en: Key
et: Võti

en: Address Book
et: Salvestatud aadressid

en: Authentication
et: Autentimine

en: Ok
et: Olgu

en: Apply
et: Rakenda

en: weeks
et: nädalat

en: Reply
et: Vasta

en: Set Password
et: Määra parool
