Webmail Plus (6.x-1.16) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: yes
eu: bai

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Signature
eu: Sinadura

en: active
eu: aktiboa

en: OK
eu: Ados

en: Send
eu: Bidali

en: here
eu: hemen

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Messaging
eu: Mezularitza

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: Key
eu: Giltza

en: Ok
eu: Ados

en: Apply
eu: Ezarri

en: Reply
eu: Erantzun
