Webmail Plus (6.x-1.16) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: yes
hr: da

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Tags
hr: Oznake

en: Tag
hr: Oznaka

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Signature
hr: Potpis

en: active
hr: aktivan

en: OK
hr: U redu

en: Send
hr: Pošalji

en: here
hr: ovdje

en: Last Name
hr: Prezime

en: Attachments
hr: Privitci

en: File attachments
hr: Privitci

en: Key
hr: Ključ

en: Apply
hr: Primjeni

en: Reply
hr: Odgovor

en: No messages available.
hr: Nema poruka
