Webmail Plus (6.x-1.16) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: yes
hy: այո

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: active
hy: ակտիվ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Reply
hy: Պատասխան
