Webmail Plus (6.x-1.16) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: yes
jv: ya

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Tag
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Active
jv: Aktif

en: To
jv: Marang

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Send
jv: Kirim

en: here
jv: nag kéné

en: Key
jv: Kunci

en: Reply
jv: Balesan
