Webmail Plus (6.x-1.16) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: yes
kk: Иә

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Active
kk: Белсенді

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: active
kk: белсенді

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар

en: Reply
kk: Жауап беру
