Webmail Plus (6.x-1.16) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Active
km: សកម្ម

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: active
km: សកម្ម

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ

en: Key
km: សំខាន់

en: Reply
km: ឆ្លើយតប
