Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: yes
ku: بەڵێ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Tag
ku: تاگ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Active
ku: چالاکە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Signature
ku: مۆر

en: active
ku: چالاکە

en: OK
ku: باشە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ

en: Key
ku: کلیل

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
