Webmail Plus (6.x-1.16) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: yes
lt: taip

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Tag
lt: Žymė

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Email
lt: El. paštas

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Signature
lt: Parašas

en: active
lt: aktyvus

en: OK
lt: Gerai

en: Send
lt: Siųsti

en: here
lt: čia

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Folder
lt: Katalogas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: minutes
lt: minutės

en: Key
lt: Raktas

en: Address Book
lt: Adresų knygelė

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: weeks
lt: savaitės

en: Reply
lt: Atsakyti

en: No messages available.
lt: Nėra žinučių

en: New messages
lt: Naujos žinutės

en: No new messages
lt: Naujų žinučių nėra
